X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

شیطنت های ذهن من

هرگاه شخصی کسی را برای گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه مرتکب شود. امام صادق (ع)


  

دیروز خونواده ی پدری رفته بودیم سر مزار عموم.... یه مراسم کوچیک داشتیم که انجام شد


بعد از تموم شدن مراسم رفتم نشستم کنار مزار واسه فاتحه! که زن عمو بزرگه (معرف حضور هست فکر کنم! همون که پسرش زودتر از من طلاق گرفت و دوباره ازدواج کرد! همون که با حرفاش نیش میزنه) دوباره یه چیزی بهم پروند!!!


توو روزای گذشته که خونه ی عمو دومی بودیم چند بار منو مورد عنایت قرار داد! که خب من به خاطر اینکه حرمت خونه ی عموی مرحومم رو نگه دارم سکوت کردم، ولی دیگه صدای عروس ِ عمو دومی هم دراومده بود که این چرا انقدر بی فرهنگه، زشته، چرا این حرفا رو میزنه؟!


دقیقا روزایی بود که من صبحا درگیر دادگاه بودم و بعد از ظهرا خونه ی عمو سرگرم مهمونا......


تا دیروز که سر مزار، اون حرفو زد و منم برای اولین بار با خنده جوابشو دادم! زن عمو بزرگه هم بدجوری جا خورد و لال شد! زن عمو دومی هم به دفاع از من یه چیزی گفت!


دیشب هم اقوام مادری اومده بودن خونه مون برای عرض تسلیت! نشسته بودیم دور هم که یهو برقا قطع شد و طوفان شروع شد! مامان شمع روشن کرد و بابا چراغ اضطراری رو روشن کرد و ما بچه ها هم چراغ قوه ی گوشی هامون رو!!! فضا، فضای کنسرت و فال گیری و اینجور چیزا شد!


مهمونا هر چقدر نشستن تا برقا بیاد و بعد برن دیدن نهههه، خبری نیست.... دیگه توو همون باد و بارون و تاریکی بدرقه شون کردیم


...


پریروز چهارشنبه غروب خورشید عزیزم بهم زنگ زد و کلی با هم گپ زدیم..... بعد از مدت ها خندیدم.... مرسی مهربونم، حرف زدن باهات خییییلی خوبه


...


دو سه روز پیش وقتی داشتم تلفنی با پسرخاله م درباره کارای دادگاه حرف می زدیم، پسرخاله م گفت قاضی جدیده (قاضی سوم پرونده م، همون خوش قد و بالا و خوش تیپه! همون که مهریه م رو خوب برید!) داره از اینجا میره!!


گفتم چراااااااا؟؟؟؟؟؟


گفت فکر کنم داره از ایران میره ......


خب راستش یکم ناراحت شدم! تا عمر دارم ازش ممنونم و دعاش میکنم! انگار فقط رسالتش این بود که بیاد و کمکم کنه و بره! کاش می موند و به آدمای بیشتری کمک میکرد! جدی میگم.... توو دادگاه هایی که صدای امثال من شنیده نمیشه، وجود چنین قاضی هایی قوت قلبه


...


پریشب "ب" حدود ساعت ۳ بامداد پیام داد و بعد در یک اقدام ناگهانی دیلیت اکانت کرد! باشد تا رستگار شود!


...


عنوان نوشت: ترانه ی "دلداده" با صدای پازل باند! توو دلم باهاش قر میدم! باشد که منم رستگار شوم!
نوشته شده در جمعه 17 آذر 1396ساعت | 15:18 توسط مادام کاملیا | نظرات (9)