شیطنت های ذهن من

هرگاه شخصی کسی را برای گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه مرتکب شود. امام صادق (ع)


 

 

امروز از اون جمعه هایی هست که انگار گلومو گرفتن و دارن خفه م می کنن!!! از صبح عین دیوونه هام! تپش قلب شدید و نفس نفس زدنای پی در پی..... غم عالم ریخته توو دلم و یه عالمه بغض دارم! ولی لامصب اشکم درنمیاد بلکه یکم سبک شم! انگار چشمه ی اشکم خشکیده!


تا الان که اومدم و ترانه ی عشقم رو پلی کردم.... ترانه ی "خدا" از حمید هیراد که قبلا هم معرفیش کردم، دقیقا همون شبی که حالم دااااغون بود و وقتی پستش رو گذاشتم و یا رب، یا رب، صداش کردم و شنید! و دقیقا همون شب معجزه ی رهاییم رو برام فرستاد! مگه میشه این خدا عشق نباشه؟!


...


دیروز دورهمی خونه ی دائی کوچیکه خوب بود و خوب گذشت.... بعدشم کلی پیاده روی کردیم و له برگشتیم خونه!


...


چند دقیقه پیش متوجه شدم "محمد علیزاده" آخر این هفته گرگان کنسرت داره!!! نمیشه بلیط احسان رو پس بدم و برم اینجا آیا؟! بله می دونم نمیشه! تازه رفتم توو سایتش هم نگاه کردم لامصب همه جاهای خوب رو گرفتن! اییییییییش


...


امروز وسط حال خرابم داشتم فکر میکردم که من چه همیشه سر دو راهی و حتی چند راهی بودم!!! بعد حسودیم شد به کسایی که می تونن راحت و قاطع تصمیم بگیرن و عملیش کنن!


برای مثال همین عمل بینی! از روز ویزیت که یکشنبه بود تا حالا شونصد هزار بار پشیمون شدم و بعد دوباره مشتاق شدم!!! کلی فکر میکنم و جوانب رو می سنجم و بالا و پایین میکنما، ولی تهش باز تردید دارم!!! خب این چه وضعشه؟!


...


مونس شب های دل زارم


ای که تو شدی همه دار و ندارم


یا رب... یا رب.... یا رب..... یا رب......


مرهم قلب و دل بی قرارم


ای که تو شدی همه دار و ندارم


یا رب...................بغض نوشت: بترک عزیز دل! بترک بلکه یکم راه نفسم باز بشه!
نوشته شده در جمعه 8 دی 1396ساعت | 20:25 توسط مادام کاملیا | نظرات (11)